..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » MENU

   » OGÓLNE

   » KOMNATA BG

   » KOMNATA MG

   » POLECANE

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

Bestiariusz


Czarodziejski smok
Avril.
Czarodziejskie smoki tylko w niewielkim stopniu przypominają swych starszych braci krwi. Kształt pyska, forma nakładania się łusek na ciele oraz magiczne zdolności, to są ich cechy wspólne.

Errium (Mózgowa larwa)
Visss.
Oślizgłe stworzenie kształtem przypomina ośmiornicę. Kilkanaście kończyn, podobnych do macek umożliwia mu wprost piorunująco szybkie poruszanie się. Największą uwagę zwraca jednak zajmująca 1/3 jego ciała, obrzydliwa ssawka.

Goliat
lorakus
Rordgar kaszlnął. Reszta piętnastoosobowego oddziału koboldów stała w bezbrzeżnym zdumieniu pośród jatki jaka musiała mieć tutaj miejsce kilka minut temu...

K'azzin
Avril.
Te niewielkie muchy niczym nie różnią się od innych przedstawicieli swego gatunku. Jedynie osoba o wprawnym oku umiałaby dostrzec coś na kształt czerwonego oka na grzbiecie owada. Jest to tylko ubarwienie, ale po nim można poznać, że ma się doczynienia z K’azzinem.

Kamienny Colossus
Apok
Stworzony przez Szalonych magów aby chronić ich skarby, potężne konstrukty nie czujące bólu, ani nie wydające z siebie żadnych dźwięków.

Mechaniczny pająk
Avril.
Mechaniczne pająki są na ogół niewielkimi strażnikami pomieszczeń np. sypialń bądź mało wartych magazynów. Poza tym mogą one służyć liczom za relikwiarz (zwłaszcza konstrukty budowane w dużym rozmiarze).

Sylfida
Avril.
Sylfidy można nazwać „starszymi siostrami driad”. Tak samo jak one żyją w drzewach, acz nie upodobały sobie konkretnego gatunku. Nie musza też przebywać jednakowo blisko swego pnia. Potężniejsze są również ich uroki i zaklęcia.

Upiorny Wilk
Acuru.
Nikt nie wie skąd się biorą te przerażające bestie – niektórzy twierdzą, że są one wskrzeszane przez złych nekromantów, ale żaden nie przyznaje się do tych czynów. Może to po prostu kolejne stworzenie mroku, stworzone przez złych bogów. Wiadomo jedno – są śmiertelnie niebezpieczne.

Wroniec
Avril.
Wrońce to ptaki dwa razy większe od przeciętnego kruka. Na ogół polują w stadach chociaż można spotykać silniejsze osobniki, które wolały żyć samotnie. Atakując ofiarę nadrabiają swe krępe ruchy wbijaniem się w ciało ofiary i darciem je na drobne kawałki.

Yasereth
Visss.
Na pierwszy rzut oka stworzenie wygląda jak zwykły pies, jednak gdy tylko zapada zmrok natychmiast zmienia swój wygląd. Zamiast sierści widać płaty zgniłej skóry, a z pleców momentalnie wyskakują małe kościste, pokryte błoną skrzydełka.

strona: [1] | wszystkich artów: 10

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda
   W którą edycję Dungeons and Dragons grasz?
3.0
3.5
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   R. A. Salvato...
   Forgotten Rea...
   Szpony Larenil
   Leśna Zbroja
   Kamień z Nieba
   Troy Denning ...
   Mistyczny Woj...
   Aramil, cz. I...
   Download
   Na początek

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.017931 sek. pg: